Nuriye Şahin Kanada Göçmenlik Danışmanı

Nuriye Şahin kimdir?

Nuriye Şahin, 1986 yılında İstanbul Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 30 yılı aşkın bir süredir hukukçu. 14 yıl İstanbul Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlık yaptıktan sonra, Kanada’ya göç etti. Halen College of Immigration and Citizenship Consultants’a kayıtlı, Kanada Göçmenlik Hukuk Uzmanı olarak çalışmaktadır. Sahip olduğu ruhsat, iki istisna dışında her türlü göçmenlik davalarında ve temyiz başvurularında müvekkillerini temsil etme yetkisi vermektedir. Ayrıca her kategorideki göçmenlik başvurularında da müvekkillerini temsil etme yetkisi vardır. Göçmenlik hukuku ile sınırlandırılmış profesyonel danışman unvanına sahiptir.

YouTube video

Kanada aslında çok yakında.

Bugün hayal kurmak yerine, Kanada’da yeni bir hayat kurabilirsiniz. Çünkü, doğru yönlendirmeler ve detaylı süreç takibiyle Kanada size sandığınızdan da yakın…

Doğru yerden başlamak.

Uzun yıllardır Kanada’da yaşayan ve o ülkenin göçmenlik hukukuna hakim bir danışmanla, Kanada size başkalarından çok daha yakın. Çünkü, eksiksiz ve hatasız bir başvuruyla doğru yerden başlayacaksınız.

Her adımda yanınızda.

Benim işim sadece danışmanlık değil, Kanada’ya giden yolda her adımda, başvurunuzun her detayında yanınızda olmak. Aklınızda hiçbir soru bırakmamak ve sonuç alınana kadar takibi bırakmamak.

Şeffaf, güvenilir.

Şeffaf olmak, güvenilir olmak, kesin ve net olmak. Birlikte çalışarak her aşamada sizi bilgilendirmek. Tüm hazırlıkların doğru yapılmasını sağlamak. Ne olursa olsun size zaman kaybettirmemek. Geleceğinize uzanan bu yolculukta size güvenilir bir şekilde rehberlik yapmak.

© 2024 mycanadaexpert.com by nanonim logo. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları.

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

WhatsApp logoWhatsApp