Nuriye Şahin Kanada Göçmenlik Danışmanı

Site Kullanım Şartları

Bu web sayfasında yer alan bilgiler, genel içerikli olup, bilgilendirmeye yöneliktir, başkaları tarafından ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitede yer alan bilgiler yasal danışmanlık olmadığı gibi, yasal danışmanlık verme yetkisine sahip, Regulated Canadian Immigration Consultant yada göçmenlik avukatının vereceği bilgilerin yerini de alamaz. Bu web sayfasında yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilemez, çünkü Kanada’nın göçmenlik mevzuatı çok sık değişmektedir.

Bu web sayfasındaki yanlışlardan ve bilgi noksanlığından dolayı Nuriye Şahin ve Nuriye Şahin ile acentalık/temsilcilik yada iş ortaklığı bağlantısı olan hiç kimse sorumlu tutulamaz.

Bu web sayfasının, sunduğumuz hizmetlerin açıklanmasında sizlere rehberlik edeceğini umuyoruz.

Kişisel Verilerin Gizliliği

Müşterilerimizin ve profesyonel işbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerini korumak profesyonel yükümlülüğümüzdür. Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz Kanada göçmenlik danışmanlığı, başvuru dosyalarınızın açılması, göçmenlik ve geçici vize başvurularınızın yapılması, Kanada göçmenlik makamlarında temsil edilmeniz, iletişim bilgilerinizin güncellenmesi ve ilginizi çekebilecek Kanada göçmenliği ile ilgili önemli gelişmelerin paylaşılması amacı ile kullanılacaktır.

Eğer önemli gelişmelerin paylaşılmasını istemiyorsanız bize info@mycanadaexpert.com adresinden ulaşınız.

Kişisel verileriniz başvuru dosyanızın gerektirdiği ve vekalet etmiş olduğunuz 3. kişi ve devlet kurumları dışında hiç kimse ile paylaşılmaz veya bir bedel karşılığı tarafımızdan kimseye satılamaz.

Müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı profesyonel iş ilişkisi bizim için çok önemli olup, kişisel verilerin korunması her zaman önceliğimiz olacaktır.

Ticari iş ilişkisine girmiş olan bütün iş sahiplerinin kişisel verilerin gizliliği ile ilgili yükümlülüklerini düzenleyen kanuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

© 2024 mycanadaexpert.com by nanonim logo. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları.

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

WhatsApp logoWhatsApp